Медики просять громадян «здавати» порушників карантину правоохоронцям

Коронавірус 28 Березня, 2020 182

Фото ілюстративне.Джерело: "Щоденний Львів"

Це допоможе знизити ризик поширення коронавірусної інфекції

Самоізоляція протягом 14 днів є обов’язковою для всіх громадян, котрі повернулися з-за кордону. Це допоможе знизити ризик поширення коронавірусної інфекції.

Як пише «Четверта студія», про це йдеться у повідомленні МОЗ.

«Якщо ви бачите, що людина під час самоізоляції системно порушує санітарно-гігієнічні норми та наражає тим самим на небезпеку оточуючих, повідомте про це правоохоронні органи. Нагадуємо, штраф за порушення режиму самоізоляції складає від 17000 гривень до 34000 гривень. Це турбота про ваше здоров`я і здоров’я ваших дітей, батьків та оточуючих», – наголошується у повідомленні.

 

Як повідомляє УНН, глава Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що пандемія нового коронавірусу прискорюється з експоненційною швидкістю, повідомляє УНН із посиланням на Twitter ВООЗ.

“Пандемія COVID-19 прискорюється з експоненційної швидкістю. На перші 100 тис. випадків пішло 67 днів. На другу 100 тис. пішло 11 днів. На треті 100 тис. пішло всього 4 дні. Четверті 100 тис. зайняли всього 2 дні. Без агресивних запобіжних дій у всіх країнах мільйони можуть померти”, — заявив він.

Як повідомлялося, на Львівщині закликають громадян “здавати сусідів”, які порушують режим самоізоляції.

 

Коментарі

Позначки: , , , , , ,