Львівщина отримала ще понад 70 тисяч доз вакцини Pfizer

Коронавірус 10 Листопада, 2021 88

Pfizer

Львівщина отримала 70 200 доз вакцини «Comirnaty» від «Pfizer-BioNTech». Нагадаємо, що це – мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech» спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer». Детальніше про вакцину – за посиланням.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Зазначимо, ця вакцина визнана у країнах Європи та Всесвітньою організацією охорони здоров’я, також саме нею рекомендують вакцинувати дітей віком від 12 років.

На Львівщині станом на сьогодні проведено загалом 1 263 902 щеплень, з них 580 113 – вакциною «Комірнаті» (Пфайзер).

“Велика кількість хворих, збільшення госпіталізованих осіб, заповненість лікарень, час, який вимірюється лише хвилинами – це ті страхіття, якими ми живемо зараз. Вакцинація це не просто відповідальність, це спосіб повернути наше життя: вільні подорожі до будь-якої країни, вільний доступ до відвідування закладів культури та освіти, вільне спілкування з близькими та друзями, вільний від пандемії світ.

Зараз, як ніколи раніше, ми повинні вживати всіх заходів, які можуть допомогти пом’якшити пандемію.

Необхідно зрозуміти, що зустрітись з вірусом, коли ви вакциновані набагато безпечніше для вас, ніж коли ви захворієте, не маючи жодного захисту”, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Додамо, що щеплення вакциною «Комірнаті» можна отримати у пунктах щеплення, попередньо звернувшись до сімейного лікаря, та у центрах вакцинації.

Коментарі

Позначки: