​​«Українська пісня – 2023»: у Львові відбулась головна музична подія країни

Галерея 18 Червня, 2023 208

Цієї суботи, 17 червня, гості заходу мали змогу насолодитися живими виступами відомих українських виконавців, а також відкрити для себе нові таланти та музичні напрями, адже цей проєкт покликаний презентувати нових перспективних українських музикантів.

Про це пише Четверта студія з посиланням на ЛОВА.

Ведучими цьогорічного національного проєкту стали співачка Оля Цибульська та телеведучий Тимур Мірошниченко. 

Фіналісти конкурсу – 8 молодих виконавців, які пройшли ретельний відбір членів журі: Oks, Polina Dashkova, YAGODA, T.HUTSULS, 7TEEN’S, YOGEN, ZELENOOKA і ZHURAVEL. Загалом було 200 заявок від учасників.

Переможницею стала співачка YAGODA з піснею «Пообіцяй». 

«Пишаюся тим, що Львівщина прийняла наймасштабнішу музичну подію України. Дякую нашим захисникам і захисницям, це насамперед їхня заслуга. Дякую всім артистам, які співали наживо і серцем. Дякую організаторам – ви змогли! Дякую усім, хто знайшов час для того, що заспокоює душу, і донатив на закупівлю медичного обладнання в госпіталі Запоріжжя. Частина коштів від продажу квитків піде на підтримку ЗСУ», – зазначив Максим Козицький.

Зазначимо, захід відбувся за підтримки Львівської обласної військової адміністрації. Під час концерту охочі могли задонатити кошти у БФ Козицького на закупівлю медичного обладнання в госпіталі Запоріжжя.

Коментарі

Позначки: