На Львівщині водій вантажівки висипав щебінь на трасу “Київ – Чоп” (ФОТО)

Галерея 23 Вересня, 2020 1 086

На Львівщині водій вантажівки висипав щебінь на трасу "Київ - Чоп", фото САД Львівщини

Сьогодні, 23 вересня, на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп у селі Гамаліївка трапилася неприємна ситуація, коли водій вантажного транспортного засобу, з метою уникнення відповідальності, відмовився від проходження габаритно-вагового контролю і висипав вантаж (щебінь) на проїзну частину дороги. Про це інформує прес-служба САД у Львівській області, пише Четверта студія.

Тим не менше, відповідальності за правопорушення водію та власнику транспортного засобу уникнути не вдалося. У відповідності до законодавства України, на них складено ряд нормативних документів, які передбачають відповідальність за адміністративне правопорушення.

Зокрема,

◾️ інспектори Укртрансбезпека склали протокол за статтею 164-1 КУпАП (Кодекс України про адміністративне правопорушення) – порушення порядку провадження господарської діяльності, що передбачає відповідальність від 17 до 34 тисяч гривень, а також за відмову від проходження габаритно-вагового контролю, згідно постанови 879 КМУ складено протокол, згідно якого передбачено штрафні санкції в розмірі від 1,7 до 3,4 тисяч гривень;

◾️ інспектори Патрульна поліція Львівської області склали протокол за статтею 139 КУпАП (пошкодження шляхів, залізничних переїздів, інших шляхових споруд та технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів для їх усунення), відповідно до якої передбачено відповідальність у розмірі 340 грн.

Крім цього, перевізник забезпечив та оплатив послуги екскаватора і додатковий вантажний автомобіль для усунення порушення.

Служба автомобільних доріг у Львівській області вдячна правоохоронним органам за оперативне реагування на правопорушення.

ℹ️ Ремонт дороги – це лише перший крок до відновлення дорожньої інфраструктури. Не менш важливою є правильна…

Опубліковано Служба автомобільних доріг у Львівській області Середа, 23 вересня 2020 р.

Коментарі

Позначки: , , ,