Львівська велосипедистка перемогла на міжнародних перегонах у Бельгії

У суботу, 15 квітня, на міжнародних трекових змаганнях у Генті вона виборола золото у спринті. У фінальному заїзді Олена випередила спортсменку з Франції.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОВА.

26-річна Олена Старікова – спортсменка Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності та Збройних сил України. Має найвище звання – Заслужений майстер спорту України.

На Олімпійських Іграх у Токіо в індивідуальному жіночому спринті спортсменка фінішувала другою. А у фінальному заїзді гонки кейрін – четвертою.

Дізнатись більше про спортивний шлях Олени можна в епізоді фільму управління молоді та спорту Львівської ОВА «На межі»: https://bit.ly/41vk7JA

Бронзову нагороду для України виборола Олександра Логвінюк. Спортсменка нещодавно розпочала тренування у Львівській школі вищої спортивної майстерності. Донедавна вона тренувалась на Волині.