Полторак на Львівщині: Ми не лише ремонтуємо літаки, ми навчились проводити модернізацію виключно українськими комплектуючими (ФОТО) - Четверта студія

Полторак на Львівщині: Ми не лише ремонтуємо літаки, ми навчились проводити модернізацію виключно українськими комплектуючими (ФОТО)

Галерея 03 травня, 2019 21

Сьогодні, 3 травня, Міністр оборони України Степан Полторак перебуває з робочим візитом на Львівщині.

Під час робочої поїздки глава оборонного відомства відвідав Державне підприємство «Львівський державний завод «ЛОРТА», яке входить до складу Державного концерну «Укроборонпром».

Степан Полторак ознайомився з можливостями заводу щодо виробництва, ремонту зенітних ракетних комплексів ЗРК С300, авіаційної та бронетанкової техніки.

“Ми не лише ремонтуємо наші літаки, ми навчились проводити модернізацію виключно нашими комплектуючими, які виробляються на підприємствах України – а це дуже важливо. Сьогодні ми практично вийшли на фініш домовленості із нашими партнерами щодо проведення на заводі повної модернізації літаків типу МІ. Дякую усім працівникам за вашу надважливу працю”, – наголосив Міністр оборони України.

Міністр оборони України також відвідав Державне підприємство Львівський Державний авіаційно-ремонтний завод «ЛДАРЗ», де ознайомився з можливостями заводу щодо ремонту авіаційної техніки.

“Я сьогодні тут з вами, щоби подякувати і зазначити, що ми не тільки ремонтуємо наші літаки, ми навчилися проводити модернізацію за рахунок наших комплектуючих. Це дуже важливий елемент у підвищенні бойових спроможностей Військово-повітряних сил і сьогодні завод працює саме в такому режимі – ремонт і модернізація за рахунок комплектуючих, які виробляються на підприємствах України”, – додав Полторак.

Коментарі

Позначки: , , , , ,