У центрі Львова альпіністи збивають штукатурку на аварійних фасадах (ВІДЕО, ФОТО)

То є Львів 27 Вересня, 2020 697

Фото: ФБ/Гаряча лінія міста Львова

У Львові з фасадів будівель на тротуари падає штукатурка. Черговий випадок стався на  вулиці Шевченка, на щастя ніхто не постраждав.

Як пише «Четверта студія», про це йдеться у зверненні на «Гарячу лінію міста Львова» у ФБ.

Як зазначається у тексті звернення, падіння штукатурки з фасаду будинку № 74 сталося вже не вперше, навіть було пошкодження припаркованого автомобіля, однак комунальники проблему не усувають. Натомість,  направили альпіністів «збити штукатурку».

«Допоможіть у вирішенні питання про фасад будинку по вулиці Шевченка, 74. Бо сьогодні вночі стався черговий обвал фасаду. Як видно на відео, він впав на прохідну частину. Якби це сталось вдень і йшли пішоходи, не знати,чим могло б таке закінчитись. Було уже кілька падінь великих кусків (при одному з них було пошкоджено авто, бо є зона для паркування). Піднімали дане питання уже не раз. Максимум чого добились, то ЖЕК довго думав і направив альпіністів позбивати штукатурку, які оббили, але не дуже совісно. Фасад обвалюється не на жарт. Повз будинок проходить велика кількість людей протягом дня»,- зазначає у зверненні на «Гарячу лінію міста Львова» Ксюшка Пасемко, яка оприлюднила відео та світлини з місця події.

Відео ТУТ.

 

 

Коментарі

Позначки: , , ,