Фото
У Львові згадують Папу Римського Івана Павла ІІ
Про це пише мер Львова Андрій Садовий, інформує Четверта студія.
“25 років тому на Сихові лив дощ, і святий Іван Павло ІІ усміхнувся:
«Дощ падає — діти ростуть».
Сьогодні над Львовом палюче сонце.
Діти виросли. А пам’ять залишилася”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі
Більше новин читайте на телеграм-каналі Четвертої студії, а також у спільноті "Новини Львова"
Позначки: Андрій Садовий, Папа Іван Павло ll, Сихів







