Садовий дуже хоче залишитись мером Львова: експерт про подорожі львівського сміття

То є Львів 02 Серпня, 2020 1 204

Ілюстрація: Zinoviy Huzar/ФБ

Садовий за 15 років на посаді не вирішив проблему сміття, але дуже хоче залишитись мером,- експерт

На території різних областей України продовжують виявляти несанкціоновані звалища  сміття зі Львова.

Як пише “Четверта студія”, експерт Zinoviy Huzar на своїй сторінці у ФБ зазначив, що міський голова Львова Андрій Садовий “за 15 років на посаді не вирішив проблему сміття, но дуже хоче залишитись мером”.

«30 липня вночі рейдова група Головного управління Нацполіціі Житомирщини затримала три вантажівки, які перевозили сміття без належної супровідної документації. Поліцейські встановили місце призначення вантажу і зафіксували його скидання на одному з комунальних полігонів » повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області. За кермом всіх транспортних засобів перебували жителі Львівщини.

Тонни львівського сміття скинули на Рівненщині у пятницю 31 липня. Понад 14 тонн львівського сміття викинули у Корецькому районі. Напередодні комунальники помітили вантажівку із побутовим непотребом, яка їхала на сміттєзвалище неподалік села Жадківка, і викликали поліцейських , жодних документів на перевезення вантажу у водія не було… У поліції відкрили кримінальне провадження.

Шоу садонемочі продовжується, пам’ятаєте:

“Мер Львова, кандидат в президенти України Андрій Садовий заявив, що йому нібито від імені Президента України Петра Порошенка пропонували підписати угоду в обмін на вирішення питання про утилізацію сміття у Львові .”

Ой … і з ким же він тепер угоду не підписує невже з ЗЕленським? Що-ж таке? Вже ж не злий “барига” при владі, знову Андрій Іванович буде нести свою ахінею про “сміттєву блокаду”?”,- пише Zinoviy Huzar.

Він наголошує, що “за 15 років на посаді не вирішив проблему сміття, но дуже хоче залишитись мером“.

Коментарі

Позначки: , , ,