Набирає шалених переглядів у тіктоці: нова українська зірка Golubenko дасть сольний концерт у Львові

То є Львів 09 Листопада, 2023 173

Golubenko

Це щирий романтик, який своїми піснями закохує наче вперше. Його творчість запам’ятовується з перших нот, а харизма показує, що він не боїться експериментувати

Пісні, написані мовою душі, де кожен рядок чітко передає всю сутність людських почуттів. Саме так можна охарактеризувати творчість нової української зірки – Golubenko. Його сольний концерт відбудеться 17  листопада у Будинку культури, що у Бориславі.

Початок о 19:00, повідомили організатори VINIL Concert agency.

Golubenko – нове ім’я українського шоу-бізнесу. Це щирий романтик, який своїми піснями закохує наче вперше. Його творчість запам’ятовується з перших нот, а харизма показує, що він не боїться експериментувати.

Пісні Golubenko, серед яких  “Знову”, “Дотики”, “Просто”, “Холодна весна”, “Якби ти була піснею”, “Не шукай”, ‘Мила”, вже встигли завоювали любов слухачів та стали неймовірно популярними. Його відеороботи показують всю суть пісень, намагаючись передати глядачу кожен рядок, кожен тремтячий погляд.

“Творчість Golubenko продовжує набирати шалені перегляди у мережі TікTок, а на кожну його пісню вже знято тисячі найрізноманітніших відео. Не пропустіть великий сольний концерт нової зірки українського шоу-бізнесу!” – запрошують на концерт організатори VINIL Concert agency.

Квитки за посиланням: https://bitly.ws/VKbu

Подія у Львові відбудеться у рамках концертного туру Golubenko містами України. Загалом, він охопить такі міста:

10.11 – Львів

11.11 – Тернопіль

12.11 – Житомир

17.11 – Борислав

18.11 – Долина

19.11 – Хмельницький

Відео:

 

Коментарі

Позначки: ,