Губернатор Львівщини у пологовому будинку (ФОТО)

Здоров'я 14 Вересня, 2018 395

Фото: Facebook/Ірина Микичак

Олег Синютка проінспектував пологове відділення у Самборі

Голова Львівської ОДА Олег Синютка  13 вересня проінспектував умови надання послуг пацієнтам у Самбірському пологовому  відділенні міської дитячої лікарні.

Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Як зазначається у повідомленні, очільник Львівщини спільно з  директором департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Іриною Микичак оглянув санітарний стан закладу, поспілкувався з медичним персоналом. Відтак, розглянув пропозиції щодо покращення стану пологового відділення м. Самбора.

Фото: loda.gov.ua

За результатами  робочої зустрічі – голові Самбірської райдержадміністрації Миколі Фрею та Самбірському міському голові Юрію Гамару доручили сформувати чіткий план щодо врегулювання цієї ситуації з метою забезпечення якісних послуг пацієнтам цього медичного закладу та покращення умов роботи працівників.

На своїй сторінці у Facebook директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак, поділилася світлинами і ходом інспекції умов надання послуг пацієнтам у Самбірській лікарні.

Фото:. Facebook/Ірина Микичак

«Вникаємо у проблеми Самбірської лікарні: зарплата, декларації, пологове відділення, горище і покрівля. Відверто про справи медичні. Непроста бесіда з головами ОТГ: повноваження є, а відповідальності мало. Пояснюю, переконую, слухаю, відповідаю. Головне почути один одного. За тиждень зустрінемось зі всім колективом», – пише Микичак.

Вона також ділиться враженнями від побаченого «для опонентів реформи, критиків оптимізації медзакладів. Для палких захисників лікарняних ліжок і будинків».

«За що боремось? За пусті коридори центру ПМСД (Самбір), де набрали на всіх лікарів біля 300 декларацій. Чи може відстоюємо липові історії хвороби, напівпорожні палати, закриту операційну у Рудківській лікарні. Кого обманюємо? А може ОТГ, Самбірська міськрада прийме мудрі рішення і подбає про зарплату, про добре лікування, про медикаменти для хворих, про сучасне обладнання і машини швидкої.  Бо в одних лікарнях медики працюють на межі, вдень і вночі, за символічну зарплату не рахуються ні з часом, ні здоров’ям.  А в інших спокій і благодать. Ні хворих, ні здорових. Але все зле, і всі винні… Ніхто не прийде з Києва, з Європи і не зробить за нас. Ми мусимо відрізати пуповину від совкової медицини», – зазначає Микичак.

Фото: Facebook/Ірина Микичак

 

 

Коментарі

Позначки: , , ,