І чого це вас нудить?

Здоров'я 11 Січня, 2018 1 754

А зовсім не того, що вагітні

Зрештою, нудить не лише жінок, а й чоловіків. Отож якщо раптом почало надокучливо млоїти, варто відповісти самому собі на кілька запитань.

Можливо, відчували сильний біль у животі, що тривав понад годину і не зменшився після блювання? Викликайте швидку! І то негайно! Бо причиною таких симптомів може бути апендицит чи проривна виразка. До приїзду лікаря нічого не їжте і не пийте.

Можливо, маєте сильні болі в одному оці чи довкола нього? Це також привід вже звернутися до лікаря – чи це не гостра глаукома?

Дошкуляє розвільнення і температура понад 38 градусів? Також якомога швидше зверніться по обстеження – ймовірно, йдеться про гастроентерит (запалення шлунка і тонкого кишечника).

Можливо, перед нападом нудоти мали запаморочення? Підіть до отоларинголога – чи це не запалення внутрішнього вуха?

Можливо, ваші шкіра і склери мають жовтуватий відтінок? Також варто записатися на прийом до лікаря – хай перевірить печінку та жовчний міхур.

Чи приймаєте якісь ліки? Напади нудоти можуть бути побічною дією медикаментів – уважно прочитайте інструкцію до препаратів.

І насамкінець. Недаремно у народі кажуть: всі хвороби від нервів. Отож нудота може виникати при сильному страху та паніці. Спричинює її й сильний біль будь-якого походження.

Нудота також може виникнути, якщо побачили чи занюхали якусь гидоту.

 

Коментарі