Єдине пояснення, чому виконком міг дати дозвіл на будівництво тут – чергова афера міської влади, – Телішевський про забудову “Сільмашу”

Суспільство 18 Лютого, 2020 1 147

Громадське слухання проекту детального плану території у районі вул. І. Сулими, вул. Городоцької, вул. Окружної, вул. Кондукторської в м. Львові ,фото 4studio

Вчора ввечері, 17 лютого, відбулись громадські слухання щодо детального плану території у районі вул. І. Сулими, вул. Городоцької, вул. Окружної, вул. Кондукторської.

Підстава розроблення проекту детального плану території — рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 08.02.2019 № 124.

Замовником проекту детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».

Річ у тім, що територія колишнього дитячого садочка збанкрутілого заводу «Сільмаш», що на вул. Сулими – є дуже привабливою для забудовника, однак для початку грандіозного будівництва необхідно змінити цільове призначення землі, що не дають зробити мешканці району.

Окрім мешканців прилеглих територій та “претендентів” на право власності на подію завітали й представники депутатського корпусу ЛМР, зокрема, Ігор Телішевський, який сьогодні вранці поділився враженнями від слухань на своїй сторінці у Facebook:

“Робочий день вчора завершився громадськими слуханнями по детальному плану території у районі вул. І. Сулими, вул. Городоцької, вул. Окружної, вул. Кондукторської.

Мова йде про колишній дитячий садочок заводу “Сільмаш”, яка тягнеться вже 10 років. Розробники ДПТ пропонують три варіанти забудови території: Перший – поділ ділянки на дві частини для будівництва окремо стоячих дитячого садочка і багатоквартирного житлового будинку. Другий: будівництво багатоквартирного будинку з садочком на першому поверсі і третій – викуп містом будівлі ОСББ.

На жаль, жоден з варіантів не враховує збереження зелених насаджень, думки сусідів, які не бажають будівництва перед власними вікнами та переживають що, каналізація не витримає дві багатоквартирні новобудови у 4 та 7 поверхів з підземним паркінгом.

Ситуація, яка склалась – ніщо інше як афера. ОСББ «Ластівки 8», яке зазіхає на ділянку, що не належить їм. Насправді, жодне ОСББ не може виходити за межі фундаменту їхнього будинку, коли постає питання будь-яких змін на їхній території. На сьогодні, ця ділянка не є приватизованою – вона належить місту.

Рішення про забудову видає виконавчий комітет на чолі з Садовим. За всі каденції головування у Львові Андрія Івановича, я не пригадаю ні одного побудованого дитячого садочку. Єдине пояснення, чому виконком міг дати дозвіл на будівництво на цій території – чергова афера міської влади”, – йдеться у дописі.

Коментарі

Позначки: , , ,