У Львові перевіряють укриття всіх шкіл

Суспільство 16 Червня, 2022 81
Онлайн-школа від Зеленського: дітей почали навчати російською мовою. Фото: Главком.

Напередодні нового навчального року у Львівській міській територіальній громаді перевіряють укриття всіх навчальних закладів, щоб із 1 вересня всі школярі повернулись до очного навчання.

Про це повідомляє Львівська міська рада, пише “Четверта студія”.

«Зараз перед нами стоїть завдання підготувати всі 127 шкіл Львівської МТГ до очного навчання з 1 вересня. Головна умова повернення до навчання в школах – безпека учнів. Відтак було сформовано 3 робочі групи із представників управління надзвичайних ситуацій, управління освіти, районних адміністрацій та директорів навчальних закладів. До кінця цього тижня вони перевіряють укриття усіх закладів освіти, відповідно наступного тижня ми будемо мати розуміння, де і що потрібно зробити», – розповів Євген Бойко, керівник департаменту гуманітарної політики Львова.

У профільному департаменті розуміють, що не всі шкільні укриття є в задовільному стані. Саме тому і були сформовані робочі групи, які за результатами обстеження подадуть інформацію про те, скільки коштів потрібно для приведення того чи іншого укриття до належного стану.

«Що стосується окремих повідомлень про те, що в якихось школах серед батьків збирають кошти на такі ремонтні роботи, то там будуть проведені службові розслідування. На рівні міста таких доручень керівникам закладів освіти не давали, і такі збори коштів є суворо забороненими. Нагадуємо, батьки можуть здійснювати добровільні пожертви на офіційні благодійні рахунки шкіл, витрати з яких здійснюють максимально прозоро на потреби навчальних закладів», – зазначає Євген Бойко та додає, що якщо хтось зіштовхнеться із повідомленнями про побори у школах, то з цією інформацією необхідно звернутися на Гарячу лінію міста за номером телефону 15-80.

Нагадаємо, з 2020 року діє наказ «Про заборону примусового збору коштів у закладах освіти», згідно з яким працівникам закладів освіти категорично заборонено незаконний збір коштів та матеріальних цінностей. Як альтернативу пропонують здійснювати прийом благодійних внесків виключно на добровільній основі шляхом перерахування їх на реєстраційні рахунки закладів освіти з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображенням в бухгалтерському обліку.

 

Коментарі

Позначки: ,