Цимбалюк розповів про соціальний захист ветеранів (ВІДЕО)

Суспільство 27 Січня, 2022 126

Михайло Цимбалюк

Попри те, що ветерани війни заслуговують належний рівень соціального захисту, впродовж останніх років в Україні не впроваджуються достатні заходи щодо їхнього соцзахисту.

Про це повідомив народний депутат України Михайло Цимбалюк, пише Четверта студія.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» затверджено розміри прожиткових мінімумів у значно менших розмірах від очікуваних фактичних.

Відтак заниження розмірів прожиткових мінімумів призводить до заниження розмірів пенсійних виплат, субсидій на житлово-комунальні послуги, допомоги малозабезпеченим сім’ям та різної державної допомоги ветеранам війни та членам їх сімей.

З метою підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей у Верховній Раді України зареєстровано законопроект №1175 від 29 серпня 2019 року, яким передбачено затвердження розмірів прожиткових мінімумів на рівні фактичних розмірів прожиткових мінімумів. Законопроект ще, на жаль, не розглянули у Верховній Раді України.

У парламенті команда ВО «Батьківщина» зареєструвала понад два десятки проектів Законів, які мають на меті покращити соціальне становище кожного українця. Але коли у владі є гроші на велике «крадівництво», у них завжди не вистачає коштів на соцпакети для українців.

Коментарі

Позначки: , , , ,