Цієї ночі у Львові жінка отруїлась чадним газом

Суспільство 15 Листопада, 2021 70

Фото ілюстративне з відкритих джерел

15 листопада близько 03.30 год. у квартирі на вул. Глибокій, 4 (Франківський район) отруїлась чадним газом мешканка квартири, 1998 року народження. Постраждалу доправили у львівську обласну клінічну лікарню.

Про це повідомили в міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, пише Четверта студія.

Аварійна бригада АТ «Львівгаз» тимчасово припинила подачу газу до квартири. Квартира обладнана ПГ-4 та газовою колонкою. Обставини події встановлюють.

Загалом від початку року по місту зафіксували 47 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 108 осіб, з них 37 дітей. На жаль, 5 осіб загинуло.

Фахівці вкотре наголошують, що основною вимогою для уникнення біди є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади для опалення – через вікно, через двері, і через вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові коти чи колонки тощо – цей комин також має бути чистим. І в жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з таких правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Газ вибухонебезпечний, і найменше порушення правил може призвести до трагедії з людськими жертвами –  вибуху, пожежі, отруєння та руйнування. Під час усіх нещасних випадках, пов’язаних із використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), слід зателефонувати в одну з міських служб: швидку допомогу — 103, пожежну — 101, газову — 104, поліцію — 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту і вони прибудуть на місце події.

Коментарі

Позначки: