На вулиці Пилипа Орлика відновили ремонтні роботи

Суспільство 23 Червня, 2022 32
На вулиці Пилипа Орлика відновили ремонтні роботи

На вулиці Пилипа Орлика відновили ремонтні роботи

Підрядна організація ТзОВ «Онур» відновила ремонтні роботи на вул. Пилипа Орлика. Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», на замовлення якого проводиться ремонт, роботи тривають на останньому відрізку вулиці – від вул. Мазепи до будинку №2. Відремонтувати залишається близько 250 м. За сприятливих умов завершити цю ділянку і відкрити її для проїзду планують цього року.

Про це повідомляє Львівська міська рада, пише “Четверта студія”.

«Ремонт вул. Пилипа Орлика розпочався 23 липня 2020 року. У 2020 році ми провели реконструкцію вулиці на ділянці від вул. Миколайчука до вул. Віри, Надії, Любові та відновили рух транспорту на цій ділянці.

Далі, у 2021 році, завершено реконструкцію на ділянці від вул. Віри, Надії, Любові до будинку №2 на вул. Пилипа Орлика та відновлено рух транспорту.

Залишається останній відрізок – від будинку №2 до вул. Мазепи. Тут необхідно провести влаштування каналізаційного колектора, водопровідної мережі, мережі зовнішнього освітлення вулиці, влаштування дорожнього одягу та пішохідних тротуарів, влаштування кишень для паркування автомобілів та висадити дерева й кущі», – розповів директор у ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк.

 

Коментарі

Позначки: ,