Подробиці
На Львівщині з полону звільнили п’ять мешканців області
Про це пише начальник ЛОВА Максим Козицький, інформує Четверта студія.
“За попередньою інформацією, серед воїнів, яких сьогодні визволили з полону, є п’ятеро жителів Львівщини. Деталі повідомлю згодом”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі
Більше новин читайте на телеграм-каналі Четвертої студії, а також у спільноті "Новини Львова"
Позначки: військові, ЗСУ, Максим Козицький, полон





