На Львівщині урочисто відкрили проект «Пантера – Транспорт у районі Перемишля та Нижанкович за спадщину співпраці»

Суспільство 17 Грудня, 2018 27

17 грудня відбулася конференція, присвячена відкриттю проекту міжнародної технічної допомоги Європейського союзу «Пантера – Транспорт у районі Перемишля та Нижанкович за спадщину співпраці».

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Зазначимо, що проект реалізовуватиметься на території Львівщини у межах програми «Польща-Білорусь-Україна 2014 – 2020» та має на меті створення передумов для польсько-української економічної соціальної і культурної співпраці між мешканцями Перемишльського повіту і Старосамбірського району шляхом підвищення комунікаційної доступності у периферійних територіях.

Усіх присутніх привітав директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Роман Шепеляк.

«Маючи найвищий в Європі індекс транзитності, через незадовільний стан доріг Україна не використовує й половини власного транспортного потенціалу. Неякісна транспортна інфраструктура практично унеможливлює низку виробничих процесів, а також суттєво обмежує потенціал міжнародної торгівлі, яка значною мірою залежить від якості та розгалуженості транспортної інфраструктури. Тож прекрасно, що на сьогодні ми маємо такий інструмент вирішення цього надзвичайно важливого завдання, як реалізація транскордонного проекту за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах програми «Україна – Польща – Білорусь», – зазначив Роман Шепеляк.

Окрім того, він зазначив: «Нижанковичі є надзвичайно важливою точкою на карті Львівщини, оскільки цей населений пункт розташований на українсько-польському кордоні. Усвідомлюючи важливість розвитку транспортного сполучення з прикордонням, польська сторона посилено реалізує інфраструктурні проекти, націлені на покращення доступності цих гірських територій шляхом реконструкції залізничної колії та посиленого ремонту доріг. Враховуючи побудову в Нижанковичах нового пункту пропуску, це село незабаром має шанси стати достатньо популярним серед мандрівників по обидва боки кордону».

На Львівщині урочисто відкрили проект «Пантера - Транспорт у районі Перемишля та Нижанкович за спадщину співпраці». Фото: прес-служба ЛОДА.

На Львівщині урочисто відкрили проект «Пантера – Транспорт у районі Перемишля та Нижанкович за спадщину співпраці». Фото: прес-служба ЛОДА.

Коментарі

Позначки: , , ,