На Львівщині правоохоронці склали протокол на директорку ліцею через цькування учнів (ВІДЕО)

Суспільство 07 Квітня, 2021 199

Фото Над Бугом

Правоохоронці склали протокол за булінг щодо дітей на директорку ліцею у Червоноградському районі.

Про це у коментарі Суспільному повідомила речниця Національної поліції Львівщини Світлана Добровольська, пише Четверта студія.

Правоохоронці під час моніторингу соцмереж виявили запис, який стосувався булінгу у школі.

“Працівники ювенальної превенції провели перевірку, опитували дітей, батьків учнів, а також вивчили аудіозаписи, зроблені дітьми під час занять. 6 квітня на керівницю навчального закладу був складений адмінпротокол”, — повідомила Світлана Добровольська.

24 лютого у cоцмережі Facebook опублікували аудіозапис. На записі чути, що жінка, за словами автора допису — директорка ліцею №2 у місті Соснівка, ображає учнів 10 класу.

“Завтра, дівчата, у школу тебе і тебе не впущу. Якщо прийдете у такому вигляді тьоті-матьоті…Дивись які ножки, треба тільки пасту антицилюлітову, а то в тебе таке виросло. Як можна ходити у брудних штанах з диркою в школу”, – фрагмент запису.

У обласному департаменті освіти Суспільному повідомили, що це питання в компетенції відділу освіти Червоноградської громади. Вони мали вивчати ситуацію.

Журналісти телефонували у Соснівський ліцей №2. За стаціонарним номером, який вказаний на сайті ліцею, не відповідають.

Суспільне готове надати можливість озвучити або представити свою позицію учасникам події. Для цього пропонуємо зв’язатися з редакцією у будь-який зручний спосіб.

Що у підсумку

Матеріали справи щодо булінгу скерували до суду. Стаття 173-4 (Булінг (цькування) учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає покарання — накладення штрафу від 850 до 1700 гривень або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Коментарі