На Львівщині невідомі закидали камінням пасажирський поїзд - Четверта студія

На Львівщині невідомі закидали камінням пасажирський поїзд

Суспільство 06 Грудня, 2019 115

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Лише за щасливого збігу обставин ніхто з пасажирів не постраждав

Львівська залізниця застерігає зловмисників від протиправних дій, що загрожують безпеці руху поїздів.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на «Магістраль», 3 грудня, приблизно о 17:30, поблизу станції Пустомити невідомі особи закидали камінням приміський електропоїзд № 6013 Львів—Трускавець, що наближався до станції. Кілька каменів влучили у вікна третього і п’ятого вагонів та розтрощили шиби. Лише за щасливого збігу обставин ніхто з пасажирів не постраждав.

Як зазначається, з початку цього року в господарстві приміських пасажирських перевезень регіональної філії «Львівська залізниця» зафіксовано 18 випадків пошкодження, розукомплектування, умисного псування обладнання та крадіжок елементів моторвагонного рухомого складу. Матеріали за всіма випадками спрямовано до правоохоронних органів. За трьома фактами відкрито кримінальні провадження, триває досудове слідство.

Загальна сума збитків, завданих крадіями, хуліганами та недбалими пасажирами, становить понад 170 тис. грн. При цьому залізничники не лише акцентують увагу на матеріальних втратах, заподіяних зловмисниками, а й наголошують, що такі випадки становлять серйозну загрозу безпеці руху, а також життю та здоров’ю пасажирів і персоналу магістралі.

Коментарі

Позначки: , , ,