Львівські дорожники показали засміченні узбіччя автодоріг області після зими (ФОТО)

Суспільство 06 Березня, 2019 52

Фото: Служба автомобільних доріг у Львівській області

У Службі автомобільних доріг Львівщини, продемонстрували «культуру» подорожуючих автошляхами області: виклали світлини  засмічених узбіч після того, як зійшов сніг.

«З року в рік, тільки-но зійде сніг, як на узбіччях ми спостерігаємо неприємне явище – засмічені узбіччя. Особливо, це найбільше спостерігається перед контрольними пунктами пропуску. Чекаючи своєї черги для проїзду КПП, люди, не задумуючись про екологію та довкілля, створюють несанкціоновані сміттєзвалища», – зазначається у повідомленні.

Скриншот/Facebook

Як зазначається, в рамках експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення на замовлення Служби автодоріг Львівської області дорожники активно ліквідовують стихійну засміченість у смугах відведення автомобільних доріг.

Фото: Служба автомобільних доріг у Львівській області

«Львівщина – це ворота у Європу, відповідно гостей з Європи ми також зустрічаємо, переважно, Львівською областю. Але як зустрічаємо? Саме так, засміченими узбіччями. А це краса нашого краю, культура та, головне, здоров’я» – наголосив начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор.

 

 

Коментарі

Позначки: , , ,