Львів’яни закликають бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії

Суспільство 02 Червня, 2018 66

Акція на підтримку полів`язнів Кремля, Львів, 02.06.18

Сьогодні, 2 червня, Львів приєднався до всесвітньої хвилі акцій підтримки українським політв`язням, які зараз перебувають в РФ, до якої долучилось близько 50 міст.

Зокрема, львів`яни висловили пыдтримку Олегу Сенцову, який оголосив безстрокове голодування допоки Росія не звільнить усіх політичних в`язнів.

Акція на підтримку полів`язнів Кремля, Львів, 02.06.18

Активісти акцентували увагу на тому, що у час, коли одні українці гниють в неволі за свою проукраїнську позицію, інші спокійно купують квитки на футбольний чемпіонат у  Росію:

“Ми хочемо показати кожному перехожому, скільки залишилося днів до 28 червня, а це буде 45 день голодування Олега Сенцова, як кажуть лікарі, розпочнуться невідворотні процеси в його організмі. Нічого за всі ці дні голодування Сенцова не змінилось, а в його організмі відбуваються зміни. Ми хочемо донести людям, що сьогодні українські політв’язні протестують у Росії, голодуючи, йдучи на свідому смерть, і, водночас, тисячі громадян, зокрема й України, їдуть у Росію на чемпіонат із футболу”, – переконана активіст Ярина Волошин.

Під час проведення акції на площі Ринок не стихала музика, а одні вуличні музики (включно з барабанами) взагалі підійшли “впритул” до активістів не бачачи у цьому жодної проблеми.

Акція на підтримку полів`язнів Кремля, Львів, 02.06.18

“Поки люди не зрозуміють, що у такій біді може опинитись кожен, хто має голову на плечах і українську позицію, добра з тої нації не буде. Не можна бути настільки черствими та позбавленими почуття такту людьми”, – зазначила львів`янка Олена.

“Особисто мене дуже дивує, що поки Олег Сенцов готовий іти на смерть, коли голодують українці у Росії, а у Львові Російське консульство орендує приміщення без проблем. Влада за пару днів виселила російський культурний центр у Львові, бо їй це було вигідно. А позбавити консульство Росії приміщення… навіть, коли це здає приватна особа… для цього не вистачає політичної волі, я так це бачу”, – переконана переселенка з Криму Анна Іванцик.

Акція на підтримку полів`язнів Кремля, Львів, 02.06.18

Нагадаємо, Олег Сенцов оголосив голодування 14 травня. Єдина умова припинення голодування: звільнити всіх українських політв’язнів, які місяцями та роками перебувають у російських тюрмах.

Усього підтверджено 68 імен українських політичних в`язнів, яких утримують на території Російської  Федерації.

 

 

Коментарі

Позначки: , ,