Лікарні Львова та області отримали 8 апаратів штучної вентиляції легень від ОККО і фонду «Рідні»

Суспільство 04 Липня, 2020 136

Лікарні Львова та області отримали 8 апаратів штучної вентиляції легень від ОККО і фонду «Рідні». Фото - ОККО

Вісім апаратів штучної вентиляції легень від компанії ОККО та благодійного фонду «Рідні» одержали лікарні Львова та області. На цей час усі ШВЛ вже встановленні і готові до використання. Про це повідомили у пресслужбі компанії, пише Четверта студія.

Зокрема, апарати ШВЛ передали у 1-шу міську клінічну лікарню імені Князя Лева, 5-ту Міську клінічну лікарню, 1-й пологовий будинок на вулиці Мечникова (всі заклади у Львові), а також – у Стрийську центральну районну лікарню.

Власне, сьогодні офіційна церемонія передавання доброчинної допомоги відбулись у 1-й міській лікарні, що у Львові на вул. Ужгородській, а також у 1-му пологовому будинку.

«Ще в березні – на початку карантину – ми чітко зрозуміли, де саме ми можемо бути корисні тут і тоді ж почали працювати над втіленням. Так, наша компанія долучилася до ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та профінансувала 50 000 перевезень медичних працівників до робочих місць через сервіси Uber, Uklon, Bolt та Opti майже по всій країні. Та на цьому ми вирішили не зупинятися. Допомагали медичним закладам захисними костюмами, рукавичками, дезинфікуючими засобами. Сьогодні передаємо апарати штучної вентиляції легень», – зазначила у коментарі керівник департаменту корпоративних комунікацій ОККО Ярослава Полякова.

«Ще на початку карантину фонд «Рідні» повідомляв про ініціативу об’єднання бізнесу задля допомоги медикам. Адже в такий час допомагати має кожен із нас. Тому «Рідні» разом із партнерами закупили засоби захисту для лікарів: захисні костюми, окуляри, респіратори, а також рентген апарат, апарати штучної вентиляції легень, які передали в опорні лікарні Львова та області», – наголосила Марта Федорів, президентка фонду «Рідні».

Коментарі

Позначки: , , ,