Департамент транспорту Львівської міськради може очолити Андрій Білий (ВІДЕО)

Суспільство 28 Травня, 2021 443

Андрій Білий

Скандальний Андрій Білий може очолити департамент транспорту Львівської міськради.

Про це повідомив керівник ГО “Варта-1” Ігор Зінкевич, пише Четверта студія.

“З 2017 року невтомно говорю про те, що Львову потрібен департамент транспорту. Чому? Все просто, управління не може нести всієї відповідальності, не має стільки повноважень і т.д. Саме створення департаменту – це не вирішення всіх проблем помахом чарівної палички, адже все ще залежить від керівництва, яке цей департамент отримає. Будь-яка фірма, державне підприємство, школа чи магазин показує найкращі результати при правильному керівництві. Не вийнятком буде і департамент. Де ж знайти фахового керівника департаменту? Серед колишніх управлінців? Андрія Білого?”, – вважає Зінкевич.

Він додає: “Мушу віддати належне, відеблоги Андрія Білого дуже гарно роз’яснюють про всі нюанси департаменту. Це відео, де дуже чітко пояснено робооту нової структурної одиниці Львівської міської ради. Пане Андрію, блогер з Вас чудовий”.

“На мою думку, не може бути фаховий керівник, який ще 4 років тому не підтримував ідею такого департаменту (принаймні жодного разу не озвучив такої потреби), але радісно намагається встрибнути в “останній вагон” нового департаменту.

Скільки разів я піднімав тему створення департаменту ще в минулій каденції – важко порахувати, адже я, насправді переймаюсь станом транспортної інфрастуктури та міської мобільності у рідному Львові. Але жодного разу не спрощував все настільки, що погані одні депутати, які не хочуть його створювати чи чиновники, які не можуть в ньому ефективно працювати.

Роздування маніпуляцій у мережі, мовляв, ми ж депутати і затягуємо процес погодження “Розмежування повноважень виконавчих органів міської ради” саме тому, що нам не підходить той чи інший чиновник – підло і не відповідає статусу фахівця.

Депутати мають зауваження до Положення про розмежування повноважень виконавчих органів міської ради, але не в частині департаменту транспорту. Так, на жаль, ці зауваження затримують час погодження всього документу, в тому числі і тих пунктів, які стосуються департаменту транспорту.

Ігор, – скажете Ви, – це твоє особисте ставлення в тобі говорить. Моє особисте не погодження з чутками про очолення департаменту транспорту Андрієм Білим – сформоване багатьма прикладами за останні роки, коли п. Андрій неодноразово доводив на мою думку неефективність своїх рішень і в Управлінні.

Чи потрібно новому департаменту “старі” методи? Як на мене – ні. Поки що радує, що офіційного призначення немає, і це не більше ніж чутки”, – написав Зінкевич.

Коментарі

Позначки: , ,