“ЄС” категорично проти призначення міністром енергетики людини, пов’язаної з агентом Кремля, – Порошенко

Політика 26 Квітня, 2021 10
Петро Порошенко

Петро Порошенко

“Європейська Солідарність” не підтримує призначення на посаду міністра енергетики кандидата, якого пов’язують із народним депутатом Деркачем. Як відомо, Уряд США офіційно визнав Деркача агентом Кремля і запровадив проти нього санкції за втручання у вибори.

Про це заявив п’ятий президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко, пише Четверта студія.

“Безумовно, дуже важливо призначити керівника Міністерства енергетики. Але дуже сумно, коли замість того, щоб проти Деркача вводити санкції, як це зробили США, його представників призначали міністром енергетики”, – зазначив під час погоджувальної ради Петро Порошенко.

У партії вважають, що Зеленський вирішив цим кадровим призначенням розрахуватися за оприлюднення фальшивих “плівок Байдена-Порошенка”. Крім того, у “Європейській Солідарності” зазначили, що попри обіцянки влада продовжує підвищувати тарифи на енергоносії.

Нагадаємо, на Офіс президента України активно пропонує на посаду міністра енергетики України кандидатуру Германа Глущенка, якого прем’єр-міністр Денис Шмигаль представив на засіданні фракції “Слуга народу”. Германа Глущенка також пов’язують з агентом російської розвідки Андрієм Деркачем.

Раніше народний депутат Гео Лерос розповів, що Офіс президента Володимира Зеленського є безпосереднім замовником “плівок Байдена”, які опублікував проросійський депутат Андрій Деркач в обмін на контроль над державним підприємством “Енергоатом”.

Коментарі

Позначки: