Верховна Рада втрачає свою суб’єктність, – Цимбалюк (ВІДЕО)

Політика 31 Січня, 2022 81

Михайло Цимбалюк

Нардеп каже, що “відбувся крах “монобільшості” і тепер “слугам” не так й легко виконувати вказівки з Офісу Президента щодо прийняття необхідних їм законопроектів”, але не згадує про те, як “Батьківщина” допомогла відправити Раду на додаткові канікули

Тиждень, що минув, у Верховній Раді України вкотре підтвердив те, що відбувся крах “монобільшості” і тепер “слугам” не так й легко виконувати вказівки з Офісу Президента щодо прийняття необхідних їм законопроектів.

Про це повідомив нардеп від “Батьківщини” Михайло Цимбалюк у ефірі одного із телеканалів, пише Четверта студія.

“Як результат, цього тижня керівництво парламенту не насмілилося поставити до порядку денного питання про економічний паспорт українця або ж впровадження другого рівня пенсійної системи – ці проекти Законів стовідсотково не набрали б потрібної кількості голосів.

Водночас парламент втрачає свою суб’єктність, коли й без того основні рішення приймаються на Банковій.

Зараз же у час, коли Рада наступні півтора тижні працюватиме в комітетах вимагатимемо, щоб законопроекти від опозиції подавалися на розгляд до сесійної зали і відповідно отримували підтримку. Наразі ж бачимо, що при формуванні порядку денного законодавчі ініціативи від опозиції потрапляють в незначній кількості”, – йдеться у повідомленні Цимбалюка.

Коментарі

Позначки: , , , ,