У Львові ініціювали створення комісії через розкрадання Садовим коштів на вивезення сміття

Політика 15 Червня, 2020 8 176
Андрій Садовий. Фото: відкриті джерела.

Андрій Садовий. Фото: відкриті джерела.

На минулій сесії Львівської міської ради депутат Ігор Телішевський озвучив інформацію з вимогою створити тимчасову контрольну комісію з депутатів ЛМР з питань розслідування розкрадання коштів територіальної громади Львова на вивезенні твердих побутових відходів та причетності до розкрадання чиновників місцевих органів влади.

Про це пише “Четверта студія” з посиланням на допис у Фейсбуці “За майбутнє – Львівщина”.

«Разом з колегами депутатами ми підготували відповідну ухвалу, яку готуємо на найближчу сесії Львівської міськради, що відбудеться у цей четвер.

Ціль цієї ТКК – разом з депутатами інших фракцій ми будемо вивчати всі факти, документи, які стосуються вивезення і захоронення сміття з міста.

Наша основна задача встановити:

Чому, попри запевнення міської влади, що є офіційні договори на захоронення на сміттєзвалищах – львівське сміття знову знаходять в лісопосадках, в стихійних сміттєзвалищах, та деінде;

Встановити точну суму, яку втратив міський бюджет на оборудках та махінаціях з вивезенням та захороненням львівського сміття;

Встановити причетність чиновників до схеми розкрадання міського бюджету.

Сподіваюсь, що депутати ЛМР дослухаються до цієї ініціативи та підтримають її під час голосування. У цей важкий період, коли міський бюджет недоотримає сотні мільйонів гривень, ми повинні встановити та зупинити будь-які махінації з коштами громади міста», – заявив Ігор Телішевський.

Коментарі

Позначки: , , , , ,