Рейтинг Володимира Зеленського та партії “Слуга народу” суттєво знизився (ВІДЕО)

Політика 11 Червня, 2021 456
Слуга народу. Світлина з відкритих джерел.

Слуга народу. Світлина з відкритих джерел.

Рейтинги чинного президента України Володимира Зеленського та партії “Слуга народу” суттєво знизилися за період двох років каденції глави держави.

Про це в ефірі “Прямогозаявив заступник виконавчого директора КМІС Антон Грушецький, пише Четверта студія.

“Якщо порівнювати рейтинги президента, то він зараз перебуває на рівні його рейтингу у першому турі в 2019 році. Хоча до кінця 2019 рейтинг зріс, наприкінці він почав знижуватися і зараз він перебуває на рівні березень 2019 року. Між лютим і квітнем завдяки медійній діяльності щодо санкцій і інших процесів рейтинг трохи піднявся. Це стосується і партії “Слуга народу”, – наголосив Грушецький.

За його словами рейтинги партії “Слуга народу” також знижується. Крім того, Антон Грушецький зауважив, що населення України велику відповідальність за проблеми в країні покладає на корупцію.

“До речі, що стосується партії то якщо Володимир Зеленський повернувся до рейтингу 2019 року, то партія “Слуга народу” меншу ніж на парламентських виборах. Це в першу чергу питання внутрішні і соціально-економічні. Нещодавно ми оприлюднили результати опитування де населення покладає відповідальність за економічні проблеми в країні на корупцію у владі. Не на пандемію, не на пандемію коронавірусу, а саме на внутрішній фактор”, – наголосив заступник виконавчого директора КМІС Антон Грушецький.

“Наступило певне розчарування, населення розчароване економічною ситуацією, багато хто роздратований платіжками. І відповідне  це знижує підтримку влади”, – пояснив Грушецький.

Якщо коротко, як будуть змінюватися рейтинги до фіналу каденції Володимира Зеленського.

“В першу чергу населення реагує на соціально-економічний момент. І якщо питання санкцій, і інших дії РНБО і уряду не приведуть до того, що населення буде відчувати зміни свого становища то рейтинги будуть знижуватися і надалі”, – підкреслив заступник виконавчого директора КМІС Антон Грушецький.

Коментарі

Позначки: