Місцеві вибори стануть початком кінця влади Зеленського, – Синютка (ВІДЕО)

Політика 13 Серпня, 2020 2 210

Олег Синютка. Фото 4studio

Партія “Європейська солідарність” є лідером електоральної підтримки львів’ян.

Про це у ефірі телеканалу “Еспресо” заявив народний депутат від “Європейської Солідарності” Олег Синютка, пише Четверта студія.

За словами Синютки, політична сила піде на вибори та отримає у Львові найвищий та найкращий результат.

“Наше завдання сьогодні – не просто перемогти, а об’єднати усі національно-демократичні сили. Ми не приймаємо колотнечі у демократичному таборі. Ми вважаємо, що разом з “Європейською Солідарністю” місця точно вистачить всім. У нас не має окремо прагматичних підходів, у нас підходи визначають ціннісними орієнтирами”, – наголосив Синютка.

Народний депутат додав, що якщо говорити про місто Львів, то “давайте чесно скажемо, що вся Україна побачила: львів’яни рік тому не помилилися”.

“Мешканці Львова відстояли і продемонстрували усій Україні, що ми – носії європейських цінностей. І я сьогодні переконаний, що Львів має залишитись стержнем українства. Львів має залишитись не просто Західною столицею України, а зі Львова має розпочатись український ренесанс”, – сказав нардеп.

Синютка також висловив переконання, що ці місцеві вибори будуть початком кінця сьогоднішньої влади.

“Бо влада, яка діє в унісон з російською пятою колоною – приречена. Сьогодні Львів, і будь-який куточок України, бачить усю брехню сьогоднішньої влади. Ми змусимо владу перестати брехати і красти”, – додав нардеп.

Синютка також наголосив, що “Європейська Солідарність” приведе у органи місцевого самоврядування чесних та професійних людей.

“Ми приведемо людей, яким дорога громада, людей, які будуть будувати дороги та розв’яжуть транспортні проблеми, людей, які будуть будувати дитячі садочки і школи. Найголовніше – ми відстоємо українську ідею та побудуємо українську Україну, будемо мати державу, якою гордитимуться українці”, – підсумував Олег Синютка.

Ми для себе ставимо завдання об'єднати проукраїнські сили навколо спільних цінностей.

✅ «Європейська Солідарність» є лідером електоральної підтримки львів'ян. Ми для себе ставимо завдання об'єднати проукраїнські сили навколо спільних цінностей. Зі Львова має розпочатись хвиля відродження України. Так було вже не раз в історії.Міцеві вибори 2️⃣5️⃣ жовтня стануть початком кінця сьогоднішньої влади. Бо влада, яка діє спільно з «п'ятою колоною», приречена і не тільки у Львові, а у всій нашій країні.Ми змусимо владу перестати брехати і красти. А на зміну їм приведемо команду професійних людей, для яких важливий добробут громади. Вони будуватимуть дороги, розв'яжуть транспортні проблеми, збудують нові садочки і школи. А головне – ми відстоїмо українську ідею і матимемо державу, якою будемо гордитися.espreso.tv

Опубліковано Олег Синютка Четвер, 13 серпня 2020 р.

 

Коментарі

Позначки: , , , ,