Львівська облрада виступила проти проведення переговорів з Росією

Політика 12 Березня, 2020 446

Обласні депутати закликали всіх українців засудити такі антидержавницькі політичні дії представників фракції “Опозиційна платформа – За життя”, щоб продемонструвати нашу єдність та рішучість у боротьбі за Україну

Депутати Львівської обласної ради сьогодні, 12 березня, підтримали заяву щодо неприпустимості переговорів із представниками законодавчої та виконавчої влади Російської Федерації.

«Усвідомлюючи ризики для безпеки й національних інтересів України, які виходять із тривалої агресії Російської Федерації, ми, депутати Львівської обласної ради, засуджуємо зустріч народних депутатів від фракції “Опозиційна платформа – За життя” із представниками Державної Думи та президентом Російської Федерації 10 березня 2020 року. У той час, коли на Сході України гинуть українські воїни під час нового загострення на фронті, загострення, яким командують безпосередньо з Москви, лідер партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук проводить зустріч зі свої кумом та президентом Росії Володимиром Путіним зметою обговорення так званого “парламентського виміру “нормандського формату”.

Розцінюємо такі неофіційні перемовини з керівництвом Кремля як пряму загрозу територіальній цілісності та інформаційній безпеці держави, як перехід на бік ворога в умовах воєнного стану.

Вважаємо неприпустимими будь-які сепаратистські перемовини з представниками влади Російської Федерації, до виконання умов безпеки і до повної деокупації Криму та Донбасу, виведення російських військ, встановлення контролю над українським кордоном.

Ми, депутати Львівської обласної ради, закликаємо всіх українців засудити такі антидержавницькі політичні дії представників фракції “Опозиційна платформа – За життя”, щоб продемонструвати нашу єдність та рішучість у боротьбі за Україну», – зазначено в заяві.

Коментарі

Позначки: , ,