Команда Зеленського не має плану щодо врегулювання ситуації на Донбасі, – Цимбалюк

Політика 15 Вересня, 2020 215
Михайло Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Команда президента Володимира Зеленського не має жодного плану щодо врегулювання війни на Донбасі.

Про це у прямому ефірі на телеканалі “Прямий” заявив народний депутат ВО “Батьківщина” Михайло Цимбалюк, пише Четверта студія.

Нардеп висловив переконання, що заступника голови української делегації у ТКГ Вітольда Фокіна незабаром звільнять.

“Без Єрмака сьогодні не приймаються жодні рішення, які виносяться на порядок денний Верховної Ради України. Я знаю Кравчука і Фокіна, мені їх шкода, бо я розумію щирість і бажання того, що вони хочуть миру. Але їхня місія зараз, що одного, що другого – невдячна. Фокін піде, потім Кравчук – приблизно до Нового року. І я думаю, він зробить сильну заяву, мені хочеться у це вірити. Але чи це план влади, який приведе до результату? Я не вірю, що у теперішньої команди і президента є план. Уся команда Зеленського діє ситуативно”, – додав Михайло Цимбалюк.

Він також додав, що українців не повідомляють про небойові масові втрати на Донбасі.

“Коли я поспілкувався з представниками Генштабу і побачив страшні речі: сьогодні не говорять про масові небойові втрати. Найстрашніше для війська – це окопна війна. Нас загнали у окопну війну, на Донбасі продовжують стріляти так як і стріляли до того. Ми бачили зустріч “трьохсторонніх” радників, про яких можна говорити із словом “з” спочатку – “зрадників”. Про що вони домовились – стане відомо цього тижня у парламенті”, – розповів Цимбалюк.

Народний депутат від “Батьківщини” закликав президента Зеленського залучити парламентські фракції до переговорів щодо встановлення миру на Донбасі.

“Сьогодні команда “Слуг народу” закрилась від усіх та веде невідому політику. “Слуги” не мають плану, а якщо мають, то я хотів би, щоб вони запросили депутатів на закриту зустріч у РНБО. Бо виглядає, що плану немає, а є лише здача інтересів. І, ви, мабуть, помітили, сьогодні про Крим ніхто не говорить. І це вже лякає”, – наголосив народний обранець.

Коментарі

Позначки: ,