Львівський губернатор сказав все, що думає про Садового (ФОТО)

Статті 19 Грудня, 2018 139

Фото: "Цензор.нет"

Олег Синютка дав інтерв‘ю «Цензор.нет»

Голова Львівської ОДА  Олег Синютка заявив, що міський голова Львова Андрій Садовий, «замість того, щоб впрягатися і тягнути разом воза, хоче зібрати вершки і на цих вершках заїхати в рай. А так не буває».

Про це львівський губернатор сказав  в інтерв‘ю «Цензор.нет», відповідаючи на запитання чому він став жорсткіше висловлюватися про міського голову Львова з яким раніше пропрацював багато років.

Також Олег Синютка висловив переконання, що Андрій Садовий «уже би міг 100 раз сидіти у тюрмі, а він не сидить, значить, йому комфортно з президентом».

«Він уже би міг 100 раз сидіти у тюрмі, а він не сидить, значить, йому комфортно з президентом.За стільки всяких речей, які понавирішував. Землі, якої пораздавав; інших речей», – зазначив Олег Синютка в інтерв‘ю.

Уривок з розмови публікуємо:

«Ви кажете, що вам з Президентом є комфортно. А я вчора, розмовляючи з Андрієм Садовим…

– (Саркастично) …Йому теж дуже комфортно з президентом. Він уже би міг 100 раз сидіти у тюрмі, а він не сидить, значить, йому комфортно з президентом.

– Навіть так? А за що б він мав сидіти?

– Ой, за стільки всяких речей, які понавирішував. Землі, якої пораздавав; інших речей.

– Мені здається, ви про нього зараз кажете набагато жорсткіше, аніж рік тому, коли ми з вами спілкувались.

– Так.

– Це тому, що урвався терпець? Або з’явилася нова інформація?

– Дістало. Просто дістало. Тому що замість того, щоб впрягатися і тягнути разом воза, людина хоче зібрати вершки і на цих вершках заїхати в рай. А так не буває.

– Ви ж з Садовим разом працювали стільки років. Він вчора про вас згадував: “Олег? Я його запросив із Франківська, де він програв вибори мера. І він був достатньо ефективним на посаді першого заступника міського голови…”.

– Я думаю, що в його успіху є велика доля моїх мозолів.

– А ще Садовий про вас сказав: “А потім Гринів і Петро Олексійович запросили його очолити обласну адміністрацію. Він питався моєї думки, я йому, звичайно, порадив….Сказав, що це вищий статус будеш мати, більше можливостей працювати. Він туди пішов…”.

-Було таке?

– Я радився з двома людьми про погодження чи про можливість обійняття цієї посади. І серед цих двох людей точно не було Садового.

– А чому ж він таке каже?

– Може, забув щось, це ж 4 роки уже пройшло.

Друга річ. Я справді повідомив Садовому про те, що збираюсь переходити.

– Було б дивно, якби не повідомили.

– …І я йому сказав, що система, яка на той час функціонувала в міській раді без будь-яких там додаткових зусиль, – профункціонує не менше року. Тобто є рік спокійного життя, коли за інерцією система буде рухатись.

– І ваш прогноз справдився?

– Я помилився. Система профункціонувала десь близько двох років. А потому почалися обвали, збої. І коли сьогодні я запитую працівників міської ради про те, скільки у вас є людей, які пройшли війну, скільком людям ви готові сьогодні допомогти, – вони навіть не знають кількості людей!

Ви розумієте, які збої дає система? Я ж не про сміття говорю чи про відсутність інвестицій, чи про дороги, які вкотре розриті будуть зимувати.

Фото: “Цензор.нет”

– Бачу, це є болюча для вас проблема.

– При мені протягом 7 років не зимувала розритою жодна дорога! А впродовж останніх 4 років – це уже система. Зима – то Личаківська розритою зимує, то Замарстинівська буде зимувати. Так не можна! А обіцянки відремонтувати Шевченка і Бандери? Тобто настає Новий рік – настають нові обіцянки. А Шевченка і Бандери як розвалювались, так і розвалюються!

І це насправді настає параліч. Я не заздрю наступному міському голові. Тому що ті величезні запозичення, які сьогодні лежать на громаді міста, наступний міський голова буде розгрібати з великими потугами. І я розумію цю загрозу.

І ще одна річ, яку я 100% вважаю, що Садовий упустив як міський голова, – це можливість комфортної роботи з головою обласної державної адміністрації. З людиною, яка би настільки знала проблеми міста, і, я вважаю, могла бути такою комфортною для міського голови, як я, – навряд чи можна було знайти.

– Тісної співпраці не вийшло?

– На жаль, ні. При тому, що у нас сьогодні прекрасна синхронна співпраця з обласною радою, де багато політичних сил, в тому числі і “Самопоміч”. Слухайте, ну якщо “Самопоміч” голосує за рішення про демонтаж польських мілітарних символів, які поставлені з мовчазної згоди міського голови, то це вже про щось говорить! І багато-багато інших речей…

– Нагадайте читачеві, про що йдеться стосовно польських мілітарних символів.

– Все дуже просто. Я не знаю, для кого Садовий це зробив. Але позиція пов’язана з тоталітарними символами Польщі, яких не було в домовленостях президента під час поручення меморіалу польським солдатам і солдатам української галицької армії. Це ж тільки шпигун може закласти таку бомбу сповільненої дії».

Коментарі

Позначки: , ,