Нинішня влада опозицію боїться більше, ніж Путіна, – Порошенко

Програми 15 Лютого, 2020 1 190
Петро Порошенко. Фото: Європейська Солідарність.

Петро Порошенко. Фото: Європейська Солідарність.

Політичні переслідування, які розгорнула нинішня влада проти лідера партії «Європейська Солідарність», свідчать, що опозицію Зеленський боїться більше, ніж Путіна.

Про це п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко розповів в інтерв’ю засновнику і  головному редактору найвпливовішого у Центральній та Східній Європі видання «Газета Виборча», громадському діячу, дисиденту та одному із натхненників польського руху «Солідарність» Адаму Міхніку.

«За багато місяців спеціальна група у складі ста слідчих не знайшла проти мене нічого. Жодної корупційної справи. Тому вони відкрили справи про загрозу безпеці України. Ініціатором обвинувачень є людина проросійських поглядів, колишній заступник голови адміністрації президента Віктора Януковича. Він п’ять років перебував за межами країни. Тепер пише доноси, а ДБР порушує справи проти мене. Права рука Януковича де-факто керує системою правосуддя в Україні», – зазначив Порошенко.

Він також нагадав про те, що із записів, зроблених у кабінеті екс-директора ДБР Романа Труби випливає, що саме керівництво Офісу президента Зеленського давало розпорядження ДБР знайти будь-що на Порошенка.

«У багатьох країнах аналогічна справа була б приводом для імпічменту президента», – наголосив Петро Порошенко.

Коментарі

Позначки: , , ,