Золочівська райрада виплатить понад 80 тисяч за незаконне звільнення

Новини 14 Грудня, 2021 630

Львівщина отримала 83,3 млн грн субвенції

Золочівська районна рада виплатить 81 тисячу гривень за незаконне звільнення ексзаступниці голови Бродівської районної ради Віри Підгрушної.

Про це повідомив Буський медіа портал, пише Четверта студія.

8 листопада голова Золочівської РДА Василь Маркевич видав розпорядження, згідно з яким Золочівська районна рада виплатить 81 тисячу гривень за незаконне звільнення ексзаступниці голови Бродівської районної ради Віри Підгрушної.

Відповідно до розпорядження, кошти виплатять Львівському обласному центру зайнятості на відшкодування допомоги по безробіттю, виплаченій Вірі Підгрушній.

Їх виділили шляхом зменшення бюджетних призначень передбачених районній раді на “Програму розвитку позитивного іміджу Золочівського району на 2021 рік”.

Зазначимо, 9 квітня 2020 року на позачерговій сесії Бродівської районної ради депутати звільнили з посади заступницю голови райради Віру Підгрушну. Питання про звільнення з посади заступника голови Бродівської районної ради Віри Підгрушної внесли під час засідання сесії за депутатською ініціативою та пропозицією голови Бродівської районної ради Євгена Шведа.

Тоді участь у таємному голосуванні з цього питання взяли 22 депутати Бродівської райради, з яких один проголосував проти.

Коментарі

Позначки: ,