Знімальну групу Прямого каналу не пустили на презентацію Міністерства цифрової трансформації

Новини 30 Вересня, 2019 126

На презентацію Міністерства цифрової трансформації не пустили знімальну групу Прямого каналу попри те, що вони мали акредитацію.

Про це 27 вересня повідомила кореспондентка телеканалу Ганна Дзьоба, пише Детектор медіа.

«Журналістів нашого каналу на презентацію не пустили, попри те, що ми завчасно пройшли акредитацію, а сам захід передбачав вільний доступ. Як нам пояснили, за офіційним запрошенням потрапили вісім телеканалів, серед яких – “112 України”, NewsOne та “1+1”, а також декілька інформагентств, серед яких “Новое время”. Чому саме нашу знімальну групу не пустили – не пояснили. Навіть у додатковий лист акредитації телеканал “Прямий” відмовились додавати», – сказала вона.

За даними 5 каналу, на презентації був присутній президент Володимир Зеленський, голова ВР Дмитро Разумков, увесь склад Кабінету Міністрів України, міжнародні дипломати й посли.

Пані Дзьоба також зазначила, що для інших ЗМІ, які не потрапили на презентацію, організатори зробили посилання на онлайн-трансляцію.

«Для тих, хто не зміг потрапити на презентацію зробили закрите посилання на онлайн-трансляцію заходу. Лише в такий спосіб ми зможемо дізнатися, які теми будуть обговорюватися на презентації», – уточнила вона.

Коментарі

Позначки: ,