Знаменитий італійський театр запросив львів’янку Оксану Линів на посаду музичної директорки та головної диригентки

Новини 16 Жовтня, 2021 154

Знаменитий італійський театр запросив львів’янку Оксану Линів на посаду музичної директорки та головної диригентки, фото із ФБ

Знаменитий італійський театр “Teatro Comunale Bologna” запросив львів’янку Оксану Линів на посаду музичної директорки та головної диригентки.

Як пише Четверта студія, про це Оксана Линів повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Це був мій перший дебютний концерт в Італії, після якого поступила ось така пропозиція! Мені випала честь і відповідальність стати першою жінкою в Італії, яка є запрошеною на посаду музичного директора одного з важливих державних театрів.

Муніципальний театр Болоньї свого часу відкривався в 1763 прем’єрою опери Віллібальда Глюка в присутності композитора. У різні століття тут поставили світові прем’єри своїх творів Россіні, Белліні, Доніцетті, Верді, а Вагнер не тільки справив фурор італійськими першовиконаннями своїх творів, а ще при житті став почесним громадянином міста.

За останніх 50 років в списку музичних керівників театру значаться такі всесвітньо відомі імена, як Серджіо Челібідаке, Рікардо Шайї, Даніель Ґатті.

Дякую оркестру та керівництву “Teatro Comunale Bologna” за довіру і з нетерпінням чекаю нашої співпраці!», — написала Оксана Линів.

Коментарі

Позначки: , ,