ЗМІ повідомили, як на Львівщині називають кандидатів на посаду мера

Новини 21 Жовтня, 2020 723

Ілюстрація: Варіанти

“Академік”, “Доля”, Мнєцкана бульба” і “Олень” – мерські клички в Самборі, – журналіст

“Академік”, “Доля”, Мнєцкана бульба” і “Олень” – мерські клички в Самборі.

Як пише «Четверта студія», «Передкарпатська правда» інформує, що «кожному меру громадський поголос, у залежності від його поведінки, присвоював кличку».

Як зазначається, «особливо зловживає присвоєнням кличок команда Копиляка. Вони, очевидно, самі не розуміють що чинять. Із сарказмом обзивають Гамара – Оленем. Водночас забувають, що їхнього патрона Копиляка серед людей називають “Мнєцкана бульба”. І зважаючи на таку обставину, взагалі мали б оминати цю тему, патрона підставляють».

«Найбільш відома за межами Самбора кличка “Доля”, колись був “Академік” – іронічно, але поважно. А тепер про Оленя. Благородна і горда, стрімка тварина, як на мене, то нічого образливого. Що цікаво і символічно, олень на гербі Самбора. Можливо це перст долі для Гамара в устах недоброзичливців. Зрештою, так виглядає, що Олень, тьху-тьху тьху, у неділю перемагає», – зазначається у дописі «Передкарпатської правди».

Як пише сайт «Варіанти», на посаду міського голови Самбора претендують 10 осіб. Центральна виборча комісія оприлюднила перелік кандидатів, які претендують на посаду міського голови Самбора.

Загалом ЦВК зареєструвала 10 осіб, серед претендентів – чинний міський голова Юрій Гамар, який йде на вибори як самовисуванець. На виборах у 2015 році Гамар балатувався у мери від політичної партії “Воля”, з березня 2014 року він був головою ГО “Самооборона Самбірщини”, до цього з 1992 року викладав фізичне виховання у “Самбірському технікумі економіки та інформатики”.

Окрім Гамара, свої кандидатури на посаду мера Самбора подали: Микола Василенко (самовисуванець), Тарас Копиляк (самовисуванець), Ярослав Кузьмяк (партія “Сила і Честь”), Тетяна Лесик (самовисуванка), Юрій Лешкович (ВО “Свобода”), Любов Мосійчук (ВО “Батьківщина”), Степан Скірин (партія “Європейська Солідарність”), Тарас Тершовчин (самовисуванець),  Дмитро Шикітка (партія “Варта”).

 

Довідково. Тарас Копиляк, кандидат на посаду Самбірського міського голови.  Він керував містом протягом 2010-2015 років.

Гамар Юрій Петрович, чинний міський голова Самбора.

 

Коментарі

Позначки: , , , ,