Зі Львова закрили автобусні рейси на Закарпаття на Івано-Франківщину

Новини 26 Жовтня, 2021 790

Фото: "Варто - Галицькі новини"

Через відсутність пасажиропотоку зі Львова закрили рейси за двома напрямками – на Закарпаття на Івано-Франківщину. Про це повідомила заступниця директора ТзОВ «Львівське АТП 14631» з внутрішніх перевезень Оксана Осєчко, пише Твоє Місто.

Автобуси цього підприємства відправляються у Львові з автостанції на площі Двірцевій, АС-2 на вул. Богдана Хмельницького та автостанції на вул. Стрийській.

«21 жовтня, коли почали діяти посилені карантинні правила для перевезень між регіонами, усі автобуси міжобласного сполучення «Львівського АТП 14631» виїхали на лінію, але два повернулися, бо на них не було продано жодного квитка. У той же день склали протокол на одного з водіїв, а вже наступного – він відмовився вийти на лінію, оскільки не хотів ризикувати і доводити пасажирам те, в чому не є компетентний. На лінію поїхав водій з резерву», – пояснює вона.

Наступного дня закрили Івано-Франківський напрямок, а також зупинився Закарпатський, оскільки немає проданих квитків та пасажирів.

«Станом на сьогодні ми підготували лист про закриття 7 з 9 рейсів, бо вони не є рентабельними», – говорить Оксана Осєчко.

Загалом компанія обслуговує рейси до Волинської, Закарпатської, Хмельницької та Івано-Франківської областей. Сьогодні, 25 жовтня, поїхали тільки автобуси Львів – Луцьк та Львів – Кам’янець-Подільський.

«Якщо автобус виїжджає з підприємства, приїжджає на автостанцію, а там жодного проданого квитка, то рейс не виконується. На міжобласних сполученнях протяжність тільки в один бік може становити 200-300 км», – додає вона.

Також, за її словами, водії підприємства були проінструктовані, їм пояснювали, як діяти і перевіряти документи, відповідно до постанови Кабміну. Однак були випадки, коли пасажири казали, що мають сертифікати про вакцинацію, а показати не могли, мовляв, залишили вдома. І хоча не всі водії «Львівського АТП 14631» є вакцинованими, додає Оксана Осєчко, про те, що щепитися від коронавірусу необхідно, на підприємстві водіїв інформують.

Коментарі

Позначки: , , ,