Зі Львова до Будапешту за годину: Wizz Air відкрив сполучення між Львовом та столицею своєї країни реєстрації - Четверта студія

Зі Львова до Будапешту за годину: Wizz Air відкрив сполучення між Львовом та столицею своєї країни реєстрації

Новини 11 Вересня, 2019 19

Фото: ФБ/аеропорт "Львів"

Вартість – від 289 гривень

Угорський лоукост-перевізник Wizz Air врешті прийняв рішення відкрити сполучення між Львовом та столицею своєї країни реєстрації – Будапештом.

Як повідомляє прес-служба аеропорту «Львів», рейси стартують з 3 червня 2020 року. Квитки вже у продажу. Вартість – від 289 гривень. Польоти відбуватимуться у середу та неділю. Виліт з Будапешту о 16.10, зі Львова – о 18.40, тривалість польоту 1 година.

Будапешт стане вже 12 напрямком та 8 країною, у які перевізник здійснюватиме польоти з львівського летовища.

Нагадаємо, Wizz Air відновив свою роботу у МА «Львів» ім. Данила Галицького усередині 2017 році, відкривши рейси у Вроцлав та Берлін. У березні 2018 року – додано ще три: у Дортмунд, Гданськ та Катовіце. Згодом було вирішено почати польоти у Лондон-Лутон. У кінці жовтня стартували рейси у Вільнюс та Братиславу, в середині грудня – у Франкфурт-Хан, а з 3 березня 2019 року – у Копенгаген.

28 жовтня 2019 року перевізник починає виконувати рейс на Кіпр у Ларнаку.

Ще 4 нові рейси заплановано на зимовий сезон 2019-20 років. Окрім Ларнаки від Wizz Air, три рейси заплановано авіакомпанією SkyUp: у Київ, Харків та Прагу.

 

Коментарі

Позначки: , ,