Зі Львова до Берліна на поїзді можна буде щодня доїхати з пересадкою в Перемишлі - Четверта студія

Зі Львова до Берліна на поїзді можна буде щодня доїхати з пересадкою в Перемишлі

Новини 17 листопада, 2019 106

Фото: delo.ua

Починаючи з 15 грудня

Поїзд Львів-Перемишль отримає щоденну зручну стиковку з поїздом Перемишль-Берлін. Починаючи з 15 грудня, поїзд №89 Львів-Перемишль курсуватиме щодня, забезпечуючи тим самим щоденну зручну стиковку з нічним поїздом Перемишль-Вроцлав-Берлін.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на ЦТС, це випливає з оприлюдненого зимового розкладу польської PKP Intercity.

Згідно з новим графіком, потяг “Укрзалізниці” №89 буде щодня відправлятися зі Львова о 16:20 і прибуватиме до Перемишля о 18:19. Поїзд Перемишль-Вроцлав-Берлін відправлятиметься о 19:57, прибуваючи на центральний залізничний вокзал Берліна о 9:48. Таким чином, час на пересадку з українського поїзда в Перемишлі складе 1 годину 9 хвилин.

У зворотному напрямку поїзд з німецької столиці буде виїжджати о 18:43 і прибуватиме до Перемишля в 8:38, а поїзд до Львова відправлятиметься з польського міста о 10:18. Тобто час пересадки складе 1 годину 40 хвилин.

EJfF5mGW4AA4yY5

EJfF5mAXsAA00cv

Відзначимо, що зараз поїзд №89 курсує тільки по неділях і в деякі додаткові дні.

Раніше повідомлялося,  що австрійська федеральна залізнична компанія ÖBB з грудня запускає потяг Грац-Відень-Краків-Перемишль. У Перемишлі можна буде пересісти на потяг №36 “Укрзалізниці”, які слід в Одесу через Львів, Тернопіль, Хмельницький.

 

Коментарі

Позначки: , , , ,