Зеленський взяв під контроль місцеву владу у Львові, – Порошенко (ВІДЕО)

Новини 18 Жовтня, 2020 136

ПетрПетро Порошенко виступив на підтримку Олега Синютки у Львові, фото 4studioо Порошенко у Львові. Фото 4studio

Партія “Слуга народу” розуміє, що не має жодних шансів на підтримку у Львові, тому у Зеленського пішли іншим шляхом – взяли під контроль місцеву владу. 

Про це п’ятий Президент, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко заявив під час виступу перед багатотисячним мітингом у центрі Львова, пише Четверта студія.

Він наголосив, що міська влада протягом півтора року не демонструє своєї позиції щодо загроз реваншу і капітуляції.

“У Зеленського розуміють, що перемога у Львові їхнім “слугам” не світить. І тому вони пішли значно простішим, але для України та Львова, небезпечнішим шляхом. Просто взяли під контроль місцеву владу і зробили ставку на неї”, – вважає Порошенко.

“Вас не дивує, що вже півтора року ви не чуєте голосу міської влади Львова про розвиток ситуації в Україні? Про загрозу капітуляції, проросійського реваншу, засилля олігархів, згортання реформ і розвертання України з проєвропейського курсу – мовчать. Ні слова критики на адресу Зеленського! Вас не дивує, що “Слуги” виставили кандидата “ні риба, ні м’ясо”? Чи не тому, що їхнім справжнім кандидатом є зовсім інша людина, яка вже 14 років керує містом”, – зауважив Петро Порошенко.

Він наголосив, що вибори на посаду міського голови Львова – це двобій між Олегом Синюткою та Андрієм Садовим.

“Олег Синютка – це розвиток міста, використання його потенціалу і гідне представництво політичних поглядів містян. Це професіоналізм, господарність, чесність, вирішення нагальних проблем міста і простих людей. Це захист львів’ян. Патріотизм, всеукраїнський масштаб політичної особистості та підтримка всієї “Європейської Солідарності” – найпотужнішої проєвропейської проукраїнської політичної сили та її найкращої парламентської фракції, яка достойно представляє Україну, Галичину і Львівщину”, – зазначив п’ятий Президент.

Він закликав всіх обов’язково прийти 25 жовтня на вибори.

“У нас є всі шанси, щоб з місцевих виборів розпочався політичний процес звільнення України від “зеленої” влади дилетантів, популістів та капітулянтів. Для цього маємо перш за все зміцнити проєвропейські, державницькі політичні сили. І такою силою є “Європейська Солідарність”, – переконаний Петро Порошенко.

Коментарі

Позначки: , , , ,