Президенту Зеленському байдужа доля Криму, він це неодноразово доводив і продовжує доводити своїми рішеннями. Про це на сторінці у мережі Facebook пише народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв, коментуючи особисте втручання Зеленського у роботу прикордонної служби України задля в’їзду шведського виконавця Dr. Alban, який незаконно відвідував окупований Крим, а наприкінці року на запрошення «95-го кварталу» виступив у новорічному шоу. Про це артист сам написав у своєму Інстаграмі.

«Президент сьогодні ще раз довів, що йому байдужий Крим. Він готовий здавати українську територію, готовий потакати окупантам. Пара-трійка ритуальних висловлювань за всю каденцію не перекривають дій. А вони красномовні. Під час обміну він «забув» про кримських татар, які потрапили в російські і кримські тюрми через неприйняття анексії, за єдину Україну. Кримські татари є головною спільнотою протидії агресорам на півострові, Зеленський їх відверто і навіть показово ігнорує», – наголошує Володимир Ар‘єв.

«Тепер ось черговий співун окупантам, забанений через це на в‘їїзд, за особистою протекцією Зеленського допущений в Україну. Мало того, Зеленський одноосібно порушив закон, який встановлює пряму відповідальність іноземних громадян за відвідання окупованої частини України в незаконний спосіб. І з цього приводу юристи мають вже подавати в ДБР заяву про злочин. Хоча результат передбачуваний, бо тепер ДБР за законом, протягнутим слугами Зеленського, очолюватиме 100% своя людина. Хоча і щойно звільнений попередник теж був сервільним до огиди», – нагадав депутат.

«Але окрім юридичного, є і політичний аспект: як тепер боротись проти західних політиків, які незаконно їдуть в Крим на догоду Путіну? Як довести, що вони порушують, якщо Зеленський вибірково все прощає? Поточний очільник країни своїми забаганками створив чергову проблему. І тепер мені стало остаточно зрозуміло, чому зняли з кінопрокату мультфільм «Король віслюк». Бо наш король не терпить конкуренції», – іронізує Володимир Ар‘єв.