Зеленський відреагував на обстріли на Львівщині

Новини 17 Травня, 2022 161

Зеленський розповів, чи проводила Україна спецоперації на території Росії

Головне зі звернення Президента Зеленського

Ракетний обстріл Львівської області, Сумщини, Чернігівської області. Авіаудари в Луганській області.

Про це йдеться у зверненні президента Зеленського, пише Четверта студія.

Специфічна диверсійна активність в прикордонних районах. Усе це – створення напруги для нашої держави, випробовування наших сил, спроба компенсації російської армії за серію провалів на сході і півдні нашої країни.

«Говорив сьогодні з канцлером Німеччини Олафом Шольцом про оборонну підтримку України, нашу взаємодію на рівні Євросоюзу. Поінформував про актуальну ситуацію на полі бою та про можливий розвиток цієї ситуації.

Мав розмову з президентом Франції Емануелем Макроном. Обговорили шостий пакет санкцій, який готується в Євросоюзі. Євроінтеграційні кроки України. Переговорний процес з Росією та евакуацію наших героїв з “Азовсталі”. 

Евакуаційна місія триває, її курують наші військові і розвідники, залучені найбільш впливові міжнародні посередники.

Сьогодні, під час церемонії відкриття Каннського кінофестивалю, звернувся до світової кінематографічної спільноти. І нагадав, що зараз, як і в 1940-х роках, потрібно сміливо і відкрито захищати свободу і боротися з диктатурою.

Підписав сьогодні укази про нагородження наших героїв. 165 військовослужбовців Збройних Сил України відзначені державними нагородами, з них 13 посмертно.

Звання Герой України присвоєно трьом військовослужбовцям 24-ї окремої механізованої бригади. Тим, хто проявив надзвичайну хоробрість і ефективність в боях на Донбасі.

Сьогодні попрощався з першим президентом України Леонідом Макаровичем Кравчуком. Церемонія відбулась в Києві, який залишиться столицею незалежної держави. Від 1991-го і назавжди», – написав Зеленський.

Коментарі

Позначки: