Зеленський планує восени провести вибори на Донбасі і в Криму

Новини 15 Лютого, 2020 237
Володимир Зеленський. Фото: Прямий.

Володимир Зеленський. Фото: Прямий.

Місцеві вибори в Україні восени мають також відбутися на Донбасі та в Криму

Про це у суботу, 15 лютого 2020 року, заявив президент України Володимир Зеленський під час виступу на Мюнхенській конференції з безпеки, пише “Четверта студія” з посиланням на Еспресо.TV.

Глава держави заявив, що сьогодні метою Києва є проведення виборів на всій території України, включно з Донбасом та Кримом. Він додав, що вибори на окупованих територіях неможливо провести без політичних умов.

“Наше бажання сьогодні провести місцеві вибори по всій Україні, включно з окремими районами Донецької та Луганської областей в жовтні 2020 року. Хотілося б і на території Криму. Але зробити це без елементарних політичних умов неможливо для нас. Особливо, коли Росія інформує, що на Донбасі було видано 125 тисяч російських паспортів. Людям на Донбасі потрібні вибори, які будуть визнані всім світом легітимними”, – зазначив він.

За словами Зеленського, українська влада готова домовлятися з мирними жителями окупованих територій, але не з представниками міжнародно невизнаних “республік”.

“Ви знаєте, нас переконують в тому, що таким дієвим механізмом є прямий діалог з так званої місцевою владою в ОРДЛО. Ми готові до діалогу з мирним населенням цих територій, але не з тими, хто є невизнаними з точки зору міжнародного права”, – пояснив глава держави.

Коментарі

Позначки: , , ,