Зеленський має піти, – екс-голова ВРУ

Новини 09 Квітня, 2020 3 927
Андрій Парубій Фото: Прямий.

Андрій Парубій Фото: Прямий.

Генпрокурор Венедіктова відкрила п‘ять справ на п’ятого президента України Петра Порошенка. Це не стало несподіванкою. Саме для цього Зеленський її і призначав. І в ДБР, і в ОГП.

Як пише «Четверта студія», так прокоментував екс-голова Верховної Ради України Андрій Парубій на своїй сторінці у ФБ відкриття Венедіктовою справ проти п’ятого президента України петра Порошенка.

«Двійочниця», яка з тріском провалилася на конкурсі до Верховного Суду України, була призначена в ДБР, де сфабрикувала підозру щодо призначення суддями Верховного Суду тих, які з честю пройшли конкурс. А коли Генеральний прокурор Рябошапка відмовився підписувати цей абсурд, її призначили Генеральним прокурором. І вона зареєструвала своє ж подання», – зазначив Парубій.

Він наголосив, що «такі «двійочники» найбільше підходять для виконання брудних антизаконних дій та свавільних вказівок з ОП».

За його словами,  «це продовження політичних репресій і спроба узурпувати владу. Розпочинати політичні переслідування в час, коли країна перебуває у глибокій економічній та епідеміологічній кризі, – вершина цинізму».

«Але за розвал економіки, за злочинну недбалість, за усі непрофесійні кадрові призначення доведеться відповідати. Перед історією і перед українським народом. Незадовго. А нас не залякати і не зламати. Клоуни не бувають страшними, вони бувають лише смішними або жалюгідними. Але, на жаль, можуть натворити великої біди.
Зеленський має піти», – заявив Парубій.

Коментарі

Позначки: , , , ,