Зеленський доручив відправити лікарів та медичний спирт в Італію

Новини 03 Квітня, 2020 296
Володимир Зеленський. Фото: відкриті джерела.

Володимир Зеленський. Фото: відкриті джерела.

Президент Володимир Зеленський у рамках надання гуманітарної допомоги Італії доручив відправити туди бригаду українських лікарів для допомоги в боротьбі з коронавірусом.

Про це повідомляє прес-служба глави держави з посиланням на підписаний указ про надання гумдопомоги Італійській Республіці, пише “Четверта студія” з посиланням на “Укрінформ”.

За даними ОП, документом передбачається, що бригада українських медиків вирушить до Італії для допомоги в боротьбі з пандемією COVID-19 та обміну досвідом. Частина лікарів буде визначена Міністерством охорони здоров’я України, інші – Міністерством внутрішніх справ.

«Українські фахівці отримають неоціненний досвід, допоки в нас немає піку хвороби. І повернуться, коли будуть найбільш потрібні вдома. Цей досвід не можна нічим замінити. За цей час ми просунемося вперед у лікуванні COVID-19 і матимемо фахівців, які вивчать різні випадки лікування в Італії», – заявив Зеленський.

Зазначається, що Україна забезпечить оплату та захист лікарям, а італійська сторона – проживання та харчування.

«Лікарі матимуть найкращий захист, усі спецзасоби: найнадійніші захисні костюми, окуляри, достатньо рукавичок, маски. Це взаємна допомога, адже Італія теж надасть свою допомогу. Ми координуємося щодо цього», – підкреслив Президент.

Крім того, в ОП розповіли, що наступного тижня планується поставка до Італії медичного спирту, обсяг якої визначатиметься з урахуванням потреб внутрішнього українського ринку.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський у п’ятницю підписав указ №129/2020 про надання гуманітарної допомоги Італії.

Коментарі

Позначки: , ,