Зеленського закликали подати у відставку

Новини 27 Листопада, 2021 4 160

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука

Колишній голова Луганської обласної державної адміністрації Георгій Тука закликав президента Володимира Зеленського піти у відставку.

Як пише Четверта студія, про це Георгій Тука написав у Фейсбуці.

Публікуємо допис Георгія Туки без змін:

«Пане Зеленський!

Я розумію, що Ваш фах, Ваш життєвий досвід, Ваш рівень ерудиції не дозволяє Вам зрозуміти що таке «держава» і що таке «руйнація державних інституцій», на яку двічи (!) публічно звернув увагу Державний Секретар США Блінкен.

Також Ентоні Блінкен наголошував: зараз перед Україною стоїть три загрози – Росія, корупція і… руйнація державних інституцій!

Спробую Вам, пане Зеленський, «на пальцях» пояснити, що таке «державні інституції» і як їх руйнують.

Наприклад, особисто Ви, пане Зеленський. За іронією долі, саме Ви зараз є однією з таких інституцій, яка має назву «Президент України».
Дозволяючи собі таку поведінку, яку побачила сьогодні країна, Ви не просто зганьбили себе особисто в очах шанувальників «Сватів». Ви зганьбили повагу до інституції під назвою «Президент України».

Використавши примітивну і давним-давно відому технологію по дискредитації джерела «незручної» інформації (Василя Бурби), ви зруйнували інституцію під назвою «Верховний головнокомандувач»!

Зазвичай, до такого бруду вдаються кишенькові журналісти, різного роду блогери та «експерти». Але, коли до такого бруду залучається Верховний головнокомандучав, то мова має іти саме про руйнацію цієї інституції.

Історія про «анулювання» закордонних паспортів колишніх співробітників ГУР МОУ начебто (!) за листом від Державної Міграційної служби – це руйнація цих двох державних інституцій (ДПСУ та ДМС). Одні вимушені були діяти в незаконний спосіб, прикриваючи свої дії «листом від ДМС». ДМС, в свою чергу, вимушений був пояснювати, що ніяких подібних листів він не надсилав. Прикордонники вимушені були брехати, що вони «загубили» конверт цього «таємного листа», а Арсен Аваков пояснив, що вже 2 роки, які таке листування відбувається по закритих каналах електронного зв‘язку. Тож, ніякого «конверту» не могло бути апріорі!

Позичаючи кошти на Заході під зобов‘язання погасити борги перед виробниками «зеленої енергії», Ви особисто ініціюєте відмову від погашення цієї заборгованності перед одинм з суб‘єктів цього ринку. Чому? «Не хочу платить Ахметову, и не буду»!

Такі дії – руйнація репутації держави Україна в фінансово-економічних колах! І, після цього, в черновий раз потираючи носа, Ви заламуєте рученята: де ж інвестори?!!

Ваші барські та незаконні дії по відношенню до Конституційного Суду, перетворення РНБО в машину по штампуванню незаконних та неефекиивних санкцій проти громадян України – це теж елементи руйнації державних інституцій, про які «кричить» Держдеп США!

В той самий процес можете додати перетворення офіс-менеджера на «улюблену фрейліну», яка, фактично, керує країною замість хворобливого інфанта.

Низка кадрових призначень на відповідальні посади в державі людей без фаху, досвіду та навичок – ще один важливий елемент Вашої недолугоі та злочинної діяльності під назвою «руйнація державних інституцій України».

Я б міг продовжити цей трагічний перелік Ваших дій, але маю переконання – Вам не дано цього зрозуміти.

Не дано – і не треба! Не гвалтуйте себе, свою родину та ДЕРЖАВУ УКРАЇНУ!

Ідіть собі тихо у відставку – може це ще дасть Вам уникнути неприємних годин з численними слідчими та суддями! Шанс ще є!», – написав Георгій Тука.

Коментарі

Позначки: ,