Завтра у Львові люди перекриють вулицю Личаківську

Новини 05 Жовтня, 2019 180

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Протест проти проти будівництва заводу гарячого цинкування біля Винник

Шостого жовтня небайдужі люди перекриватимуть вулицю Личаківську, протестуючи проти будівництва заводу гарячого цинкування біля Винник.

Про це повідомляє «Винниківський вісник».

Завтра, 6 жовтня, о 14:00 на вулиці Личаківській у Львові (зупинка біля заводу № 28) відбудеться мирна акція протесту з перекриттям дороги. Таким чином протестувальники намагатимуться привернути увагу до проблеми і змусити реагувати на думку громади м.Винники, сіл Підбірці, Підберізці, Лисиничі, Чишки та прилеглих територій, а також Львова, яка бореться проти будівництва цинкового заводу поблизу Винник.

«Просимо прийти і взяти участь у мирній акції усіх, кому небайдуже, яким повітрям дихати, небайдуже майбутнє наших дітей. Нас не питали, чи хочемо ми під своїми вікнами такого «сусіда». Будівництво триває. Але громада активно намагається довести, що не змириться з незаконним будівництвом заводу гарячого цинкування. Закликаємо не бути байдужими, знайти час і можливість прийти завтра, щоб разом відстоювати своє майбутнє та майбутнє наших дітей», – повідомляють організатори.

 

Коментарі

Позначки: , , , ,