Замовник справ проти Порошенка сидить у Кремлі, – Синютка

Новини 09 Липня, 2020 262

Олег Синютка. Фото 4studio

Справжнім замовником політичних репресій проти п’ятого президента України є вище керівництво Російської Федерації на чолі з Володимиром Путіним.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олег Синютка, пише “Четверта студія”.

“Є юридична сторона, але є й публічна сторона цих справ. Це ж справи не проти будь-якої пересічної особи, а проти президента країни. І давайте чесно скажемо, що ця публічна сторона підозр померла в громадській свідомості, навіть не народившись. Суспільство вже не буде сприймати ці підозри як справді юридично обґрунтовані. Це політичний треш і політичні переслідування, це вже є очевидним. Сьогодні влада, напевно, намагалася догодити замовнику. Замовник, як виглядає, в Офісі президента Зеленського або сам президент Зеленський.

Але Зеленський – це одержимий ненавистю чоловік, який хоче звести рахунок через певні свої комплексів. А справжній замовник сидить в Кремлі. Тому що Порошенко є особистий ворог Путіна. Порошенко не дав Путіну здійснити свою мрію, про яку він так багато говорив, – повернення Радянського Союзу та імперії в колишніх її кордонах.

Хто такий Зеленський сьогодні, щоб його реально сприймали як замовника? Це дріб’язкова людина, яка зводить особисті рахунки. Адже в економіці невдачі, в політиці зовнішній невдачі. Там його не сприймають. А хочеться ж якось проявити себе. А серйозний гравець, геополітичний гравець – це, звичайно, є керівник Росії. І в Україні, на думку Кремля, має відбутися зіткнення для того, щоб Кремль далі спробував продовжити окупацію країни. Це найбільший виклик і найбільша загроза”, – сказав політик.

 

Коментарі

Позначки: ,